cross2
(1 דירוגים)
heart4 הוספה למועדפים
heart3 במועדפים
cross2 המוצר נוסף למועדפים בהצלחה עברו למועדפים

פטמת סיליקון - Medela

59.00
2 יחידות
2,950.00 ל- 100 יחידות
 • לשימוש רב-פעמי
 • ללא BPA
 • תוצרת שוויץ

פטמת סיליקון מדלה במיוחד להקלה בהנקה - נדרש לבחור מידה שמתאימה לך.
מגע עור מקסימלי בין האם לתינוק. מגיעה זוג פטמות וקופסת אחסון

heart4 הוספה למועדפים
heart3 במועדפים
cross2 המוצר נוסף למועדפים בהצלחה עברו למועדפים
בחרו מידה
cross2
בחרו מידה
L
בחרו כמות
minus2 plus2
רכישת מוצר זה תזכה אתכם ב 590 נקודות מועדון!cross2לאחר כל רכישה מתווספים לחשבון האישי שלך נקודות שאותן ניתן להמיר לקנייה הבאה או ניתן להמיר אותן כתרומה בצורה של מוצר.
חסר במלאי
 • תיאור המוצר
 • הוראות שימוש
 • מרכיבי המוצר
 • יש לכם שאלה?

פטמת סיליקון

פטמת סיליקון מדלה זה הפתרון המושלם להנקה במקרים קשים או בכאבים של תפיסת פטמה. 

 • מגינים על פטמות יבשות או סדוקות במהלך ההנקה.
 • שקופים, דקים מאוד, מסיליקון רך. 
 • נוחים לעור הרגיש של האם ובטוחים, ללא טעם לוואי לתינוק.
 • מעוצבים למגע עור מקסימלי בין האם לתינוק בהמלך ההנקה. 

מגיעים בשלוש מידות שונות לבחירה - מומלץ להתייעץ עם יועצת הנקה לבחירת מידה הנכונה עבורך. 

מידה S - במילימטר 16mm

מידה M - במילימטר 20mm

מידה L - במילימטר 24mm

השימוש מיועד מגני הפטמה Contact של Medela נועדו לכסות ולהגן על הפטמות של האם כדי לתמוך בהנקה. התוויות פטמות שטוחות או שקועות, פטמות פצועות או כאב בפטמות של מגני הפטמה Contact של Medela מותווים לשימוש במצב של (כגון טכניקת יניקה לא טיפוסית), כאשר התינוק לא מעביר אם מניקה. ניתן להשתמש בהן במקרה של בעיות אחיזה בפטמה כהלכה את החלב או לפגים שנרדמים כמעט מיד על השד.

בחירת הגודל המתאים של מגן הפטמה בעת בחירת הגודל המתאים של מגן הפטמה, יש לקחת בחשבון הן את האם המניקה והן את התינוק. עבור האם המניקה: המגן צריך להתאים בנוחיות בלי לצבוט.  במקרה של פג: בעת אחיזה במגן, שפתיו של התינוק חייבות להצליח להגיע לבסיס השטוח של המגן שצמוד לשד.

מידע בטיחות חשוב - יש לקרוא את כל ההוראות לפני השימוש! יש להשתמש במוצר זה אך ורק למטרה שלה נועד, כמפורט במדריך זה. שימוש בידי יותר מאדם אחד ללא הכנה נאותה לשימוש חוזר עלול להוות סיכון בריאותי ולגרום לזיהום צולב. נא לבדוק לפני כל שימוש. השליכי את הערכה למראה סימן ראשון של נזק או חולשה. לעולם אין להשאיר את חומרי האריזה ותוכנה ללא השגחה. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אם ישנן בעיות או שאת חשה כאב, התייעצי עם יועצת ההנקה או עם הרופא שלך.

ניקוי חשוב - נקי במים נקיים באיכות מי שתייה בלבד.  הכיני את המגן ואת קופסת האחסון לפני השימוש הראשון.  נקי את כל החלקים מיד לאחר השימוש.

לאחר כל שימוש - שטפי את החלקים במים קרים כ-C °20  לאחר מכן נקי את החלקים בהרבה מים חמימים עם סבון כ-C °30 . השתמשי סבון כלים, עדיף ללא ניחוח וצבע מלאכותיים. שטפי את כל החלקים במים קרים כ-C °20 . יבשי באמצעות מטלית נקייה או הניחי לייבוש על-גבי מגבת נקייה.

חיטוי - חטאי את מערכת המגן ואת קופסת האחסון כמוסבר בסעיף ”לאחר כל שימוש“. נקי את מערכת המגן ואת קופסת האחסון כמוסבר בסעיף אחרת לפני השימוש הראשון, בסיר מים רותחים חטאי למשך 5 דקות בטמפרטורה של C °93. 

אחסון - הניחי את מגן השד הנקי בקופסת האחסון הנקייה, אם קיימת. לחלופין, הניחי את המגן בשקית אחסון נקייה או בסביבה נקייה. אטומים. חשוב לייבש את כל שאריות הרטיבות. אין לאחסן במיכל/שקית.

כיצד להשתמש- שטפי את הידיים ביסודיות במי שתייה וסבון לפני שתגעי במגן ובשד. יבשי את ידיך באמצעות מגבת נקייה או מגבת נייר חד-פעמית.  נקי את השד וסביבו במגבת לחה. אין להשתמש בסבון או באלכוהול. הרטיבי את המגן במים מכיוון שהדבר יעזור להדביקו לעור ראי איור 1.  דחפי את הקצה עד למצב הפוך כמעט ואחזי בשולי המגן.ראי איור 2. מרכזי והניחי את המגן על הפטמה ראי איור 3. החלק הפתוח צריך להיות בכיוון האף של התינוק במהלך ההנקה. 

פטמת סיליקון מדלה

 • 2 יחידות במידה שבחרת (s/m/l)
 • קופסת אחסון

חומר מגן הפטמה: סיליקון

חומר קופסת האחסון: פוליפרופין PP

כדי לשמור על המוצר: שמרי על המכשיר הרחק מאור השמש.

פטמת סיליקון להנקה איפה קונים - אחרי כל התוכן שראיתם באתר יש עדיין אופציה לקנות במקום אחר? 

אפשרות למשלוח עד הבית או משלוח לנקודת איסוף הקרובה אליך או איסוף עצמי.

חוות דעת אמיתיות מלקוחות שקנו את המוצר
סה”כ 1 ביקורות
ציון ממוצע 5 מתוך 5

fire מוצרים מומלצים בהתאם להיסטוריית הגלישה שלך

© 2020 יוקאר פארם בע”מ. כל הזכויות שמורות.