cross2
33% חיסכון
heart4 הוספה למועדפים
heart3 במועדפים
cross2 המוצר נוסף למועדפים בהצלחה עברו למועדפים

אירוויק ספריי מילוי אוטומטי חטאים מתוקים - Air Wick

12.00 18.00

הכניסו לביתכם את תענוגות הקיץ המשלבים בו ארומה מתקתק של אגס אפוי, בצק עוגיות ווניל עדין.
מכיל שמנים אתרים טבעיים לחוויית ניחוח טובה יותר. כל מילוי מספק עד 60 יום ניחוח אוטומטי ורציף. מילוי לשימוש בגאדג'טים ספריי אוטומטיים של Air Wick. השתמש בכל חדר: סלון, חדר אמבטיה, חדר שינה, מסדרונות, מטבחים ומשרד.
הבית שלך משתנה אי פעם. הם מלאים בחיים, ומלאים בפעילות. וזה דבר שצריך להוקיר.

heart4 הוספה למועדפים
heart3 במועדפים
cross2 המוצר נוסף למועדפים בהצלחה עברו למועדפים
בחרו כמות
minus2 plus2
רכישת מוצר זה תזכה אתכם ב 120 נקודות מועדון!cross2לאחר כל רכישה מתווספים לחשבון האישי שלך נקודות שאותן ניתן להמיר לקנייה הבאה או ניתן להמיר אותן כתרומה בצורה של מוצר.
  • תיאור המוצר
  • הוראות שימוש
  • מרכיבי המוצר
  • יש לכם שאלה?

איירוויק מפיצי ריח מילוי

החיים נעים כל כך מהר, קשה לעצור ולחבק את כל מה שהופך את הבית לבית. ריח קושר בית יחד, ו- איירוויק ספריי חשמלי החדש מעורר את כל מה שנכנס לביתך, מרכז חייך. ניחוח של מפיצי ריח איירוויק, רב שכבתי כל הזמן מזכיר לך למה אתה אוהב את החדר הזה - את המרחב הזה שאתה אוהב - ואת האופן בו הוא גורם לך להרגיש. זה כל הזמן אומר לך בדיוק מה אתה רוצה שהבית שלך יגיד. Life Scents  של חברת Air Wick הם הניחוחות הראשונים המשתנים ללא הרף ואומרים כי הבית נמצא באוויר, בכל כך הרבה דרכים. התפנקו בזיכרונות ילדות יקרים מאפיית אמך, שחיו לחיים עם היצירה הטעימה להפליא הזו של אגס אפוי, קרום פאי ועועית וניל.

שפר את סיפור הניחוח של הבית שלך באמצעות ספריי חשמלי.

תענוגות קיץ עם שמנים חיוניים טבעיים

הכניסו לביתכם את תענוגות הקיץ עם הניחוח השובב והכיפי הזה המשלב פרחים לבנים טריים, מלון מתוק וניל עדין.

Life Scents הוא הניחוח הראשון המשתנה ללא הרף שפועל כמו חיים אמיתיים. תלו על הקיר או הניחו על מדף או ארון. בחר מבין שלוש הגדרות כדי להשיג רמת ניחוח רצויה. מוצר זה זמין גם ב: מילוי יחיד. 

הוראות שימוש : 

פיתחו בסיבוב ,הכניסו מילוי ,סגרו בסיבוב ,הכניסו סוללות ותמקמו . מגרה בעיניים. תכנים בלחץ. קרא אמצעי זהירות בגב. הרחק מהישג ידם של ילדים וחיות מחמד.

זהירות: מגרה עיניים. עלול להזיק אם בשאיפה ישירה. עלול לגרום לתגובה אלרגית אצל אנשים מסוימים. אין לרסס לכיוון הפנים או הגוף. אל תיכנס בעיניים. הימנע ממגע עם העור. מיכל עלול להתפוצץ אם הוא מחומם. אין לנקב או לשרוף מיכל. 

אין לחשוף לחום או לאחסן בטמפרטורות מעל 49 מעלות צלזיוס. אין למקם בקרבת חום או מקורות חשמל. אין לרסס ללהבות פתוחות. אין לרסס ישירות על משטחים. במקרה של מגע עם משטחים, יש לנגב מייד עם מטלית לחה. השתמש בחדרים מאווררים היטב הרחק מאזורי שינה. לשימוש למבוגרים בלבד. המוצר אינו צעצוע. מכיל חומרי הדלק, ממס נפט וניחוח. 

עזרה ראשונה: אם תיבלע, אל תגרום להקאות. התקשר מייד לרופא או למרכז לבקרת רעל. אם בעיניים, יש לשטוף מיד את העיניים במים. הסר עדשות מגע והמשך שטיפת עיניים למשך 15 דקות לפחות. אם הגירוי נמשך, יש לקבל טיפול רפואי. אם על העור, יש לשטוף במים וסבון. הפסק את השימוש מייד וקבל טיפול רפואי אם מתפתחת תגובה. 

הערה להורים: השתמש אך ורק לפי ההוראות. שימוש לרעה מכוון על ידי ריכוז ושאיפה של תוכן באופן מכוון עלול להזיק או קטלני. 

הפסק את השימוש מייד וקבל טיפול רפואי אם מתפתחת תגובה

 

 

Air Wick מפיץ ריח לבית

ריחות אפייה גורמה עשירים הם אידיאליים למטבח ויוצרים סביבה חמימה ומזמינה למשפחה ולחברים. הניחוח הראשון שמשתנה כל הזמן ליצירת אווירה מסבירת פנים בביתכם. משחרר פרצי ניחוח רציף רציף כך שבבית שלכם תמיד מריחים. פשוט קבעו את מטהר האוויר להגדרת עוצמת הניחוח המועדפת עליכם ותיהנו מברירת ריכוז (כמות ) הריח בחדר. 

מרכיבי המוצר : בחר את הניחוח המושלם

אייר וויק מציעה מגוון ניחוחות, ביניהם: פרחוני, לבנדר, פשתן, טרופי, טרי, פירותי וגורמנד. שקול להשתמש ב ... חדר שינה, סלון, חדר רחצה, מטבח, כביסה ומשרד.

חדורה בשמנים חיוניים טבעיים. שמנים ריחניים עם אוויר וויק מחולקים בשמנים אתריים טבעיים, שמקורם ברחבי העולם.

נמשך עד 60 יום * ליהנות מבושם לאורך זמן עד 60 יום לכל מילוי על בסיס הגדרה נמוכה.

אסתטיקה יפה - גימור דקורטיבי אלגנטי משלים את עיצוב הבית.

מפעיל זווית - פיזור ניחוח רחב ומוגבה.

Distillates (petroleum), hydrotreated light ,propane,C11-15-Isoalkanes, butane 1 , 1,1-difluoroethane

fire מוצרים מומלצים בהתאם להיסטוריית הגלישה שלך

© 2020 יוקאר פארם בע”מ. כל הזכויות שמורות.