cross2
Donnel D מנהל מדיה דיגיטלית

המאמר המושקע  מתחלק למספר חלקים כאשר :

חלק 1 - איך לגדל זקן (ליצור תוכנית מסודרת ,סדר הפעולות הנדרש , בחירת סגנון) 

חלק 2 - איך לגדל זקן מלא

שלב 1: טיפול בגופך , שלב 2: התחייבות לתהליך, שלב 3: מינרלים וויטמינים , שלב 4: השארת הזקן לבד, שלב 5: שתו יותר מים ,שלב 6: תפסיק לעשן ,שלב 7: לחות וניקיון של הזקן שלך , שלב 8: הטיפול בזקן שמפו ומרכך ,שלב 9: פילינג עור פנים וזקן, שלב 10: תפסיק לשחק עם הזקן ללא הפסקה, שלב 11: אל תיפול למיתוסים על טיפוח זקן נפוצים

איך לגדל זקן 

ליצור תוכנית

לפני שתחליט לגדל זקן - גם אם הוא קצר - חשוב לדעת אילו סגנונות זקן מחמיאים לצורת הפנים שלך. כלל האצבע הכללי הוא לאפשר לזקן לרכך את כל הגפיים, ולקרב את הכל קרוב יותר למקום מרכזי, סגלגל יותר. חשבו על זה ככה: אם יש לכם פנים ארוכות יותר וממושכות יותר, אינכם רוצים להעצים את העובדה בזקן ארוך וצר. 

מבחינה ויזואלית זה יהיה הדבר הראשון שכולם משייכים. במקום זאת, עליכם להרחיב את הפנים ולתכנן צדדים מלאים יותר אך לקצץ את הדברים מתחת לסנטר. ההפך ניתן לומר בפנים מרובעות ורחבות. מרכך את הלסת עם צדדים קצוצים וכתם מלא יותר מתחת לסנטר.

להיות סבלני

המכשול הגדול ביותר בינך לזקן טוב הוא הזמן. הזקן שאתה מסוגל לגדל עשוי להיות גדול ומלא יותר ממה שאתה צופה, פשוט מכיוון שמעולם לא גידלת אותו מעבר לחודש הראשון .

זקן לא שמור לבחורים עם זיפים A +. מזל לכולנו, שערות זקן צומחות עבות ומעורפלות, והן ממלאות את הטלאים האלה לאחר זמן מה. אז, המשיכו בדרך. עקוב אחר הטיפ הבא בשבועות המוקדמים האלה כך שהוא ייראה כמו זקן מוגדר, אפילו בשלבים הקצרים שלו, ובקרוב תתעורר ותבין שחצית את הסף.

לגלח את הפנים

יש הבדל עיקרי אחד בין לאפשר בעצלתיים לזקן לגדול ולמעשה לקחת פיקוד על הצמיחה והסגנון: קווי הצוואר והלחיים. עליכם לתחזק אותם, שכן הם מעניקים לזקן את צורתו המכוונת, אפילו בשבועות הראשונים. קו הלחי שלך ייקבע את סגנון הצמיחה שלך. סמוך על האינטואיציה שלך, אם אתה צריך תשתמש בכלי לעיצוב זקן המסייע לשרטוט קווים מסודרים .

עיצוב כללי לזקן, יש דרך אחת קלה לעשות זאת: חתוך צורת "U" דמיונית מאחורי האוזניים והלסתות ונפגש באמצע בנקודה זו על הצוואר שלך. לגלח הכל מתחת לקו הזה. זה המבנה העיצובי שלך והגדרת רשמית את זקנך ככזה, ולא רק "5 ימים של לא גילוח".

השלים את המאמצים שלך

שלא כמו השערות שעל הראש, מתלבט בחום האם תוספי מזון יכולים לעזור לחזק את השערות על הפנים שלך. ולמרות שהם בוודאי לא מייצרים שערות חדשות, זה טוב להמר כי ויטמינים יעזרו לעבות ולהרכך את השערות שכבר קיימות, בנוסף לגרום לזקן שלכם לצמוח מהר יותר. ויטמין B הוא החבר הכי טוב שלך במאמץ זה, שיסייע גם הוא לטיפוח הזקן.

חתוך ככל שהוא יגדל

אתה יודע איך אתה צריך לסרק את הזקן עם צמיחתו, על מנת להיראות מעולה ולהימנע מסיטואציות מביכות? כנ"ל לקצץ זקן ככל שהוא גדל. 

עם זאת, מדובר פחות בשכבות ויותר בעיצוב, והכול משחק לסגנון והצורה הרצויה. אתה לא יכול לגדל הכל באורך שווה, אתה נראה כמו רובין וויליאמס טרי משלושה עשורים בג'ומנג'י. בנוסף, הזקן שלך לא גדל באופן שווה.

השתמש בשמני זקן וקרמים

הצעד הקצר ביותר לזקן רך ונטול גירוד (ונטול שריפה עבור האחר המשמעותי שלך) הוא מרכך. אתה יכול למצוא את זה בצורה של שמני זקן וקרמים. עסו כל אחד מהם בפיסותיכם - בשלב מוקדם או בוגר לחלוטין - כדי לשמור על זיפים רכים ובריאים. (הדבר מאפשר גם גילוח חיכוך פחות כואב, מופחת עם חיכוך בבוא העת.).

הברש אותו עם מסרק

חבר'ה עם זקן ארוך, הדבר חשוב במיוחד עבורך. הברשת הזקן בסוף כל יום תבטיח את בריאותו ויכולתו המאולפת לאורך זמן, וגם מיום ליום. זה עוזר להפצת השמנים הטבעיים המיוצרים בעור, שאוספים אחרת בבסיס הפיר ומזינים רק את קרקעית כל שערה. 

אתה רוצה למקסם את הרווחים שלך, להזין את כל העניין כדי למנוע שבירה, קפיצות וקצוות מפוצלים. (כמו כן, יש למרוח חומרים להזנה לאחר המקלחת או הניקוי בכל בוקר, וזהו כאשר השמנים הטבעיים שלך נשטפו וצריך להשלים אותם.)

הברשה יכולה לעזור לעצב ולפסל את זקנו למקומו, אבל זה קצת אגרסיבי ופונקציונלי יותר. כמפיץ שמן. במקום זאת, סמכו על מסרק זקן לכל גימור העיצוב.

בחר סגנון (ונסה סגנון חדש)

למדת כבר אילו צורות זקן מחמיאות לך בפנים, אבל עכשיו אתה צריך להוסיף קצת ניואנס. על ידי בחירת סגנון זקן אתה יכול להפוך למישהו חדש או לרענן שגרה עייפה. אחד המועדפים עלינו הוא לצלוף את הגשר בין השפם לסנטר ובכך להפיל את השפם.

לחלופין, משקל אחד כבד יותר משני, עם שפם מלא יותר וזקן גוזם (או להפך). יש לך המון אפשרויות, וזו הזכות שלך כמגדל זקן להתהדר בזה.

איך לגלח זקן מלא 

החודש הראשון של לא גילוח, אצל מרבית הגברים הזקן מתחיל להתחבר לחלוטין ללא טלאים בוהקים לאחר חודש שלם של צמיחה. זה הממוצע, אם כי עבור חלק זה עשוי להימשך זמן רב יותר.

זו הסיבה שזקן הוא התחייבות. גידול זה דורש סבלנות וקצת עבודה. תתמודד עם כמה סוגיות:

 • זקן לא מסודר על הפנים וחסר הסבר נראה כאילו סתם שכחת להתגלח
 • גירוד
 • שיער גס שהאחר המשמעותי שלך עשוי לא לאהוב
 • צריך להתמודד עם אנשים שמגיבים או בוהים מכיוון שאתה נראה קצת מחוספס סביב הקצוות

ברגע שתתחיל לגדל את הזקן, ישנם כמה דברים שכדאי לשקול לעשות כדי לשמור על בריאותו:

לשטוף אותו באופן קבוע. שמור עליו לח, אך אל תשטוף את הזקן יתר על המידה. בדיוק כמו השיער שלך, זה לא צריך להישטף מדי יום, או שאתה מסתכן בייבושו. התחל מייד למרוח שמן לזקן כדי לשמור עליו רך, למנוע גירוד מוגזם ולשמור על בריאותו.

גידול זקן לוקח מחויבות ויגדל בסופו של דבר לאחר שהחודש הראשון עבר, עומדות בפניך שתי אפשרויות. או התחייב לגדל זקן שעלול להנחית אותך בשושלת ברווז או להתחיל לטפח את הזקן כך שייראה מלוטש יותר. טיפוח ניתן לעשות זאת מההתחלה, אך הסיכון להתחיל מוקדם מדי הוא שלא תהיה לך הזדמנות לראות כיצד זקן נופל בקווי הטבע. זה יכול להיות בעייתי עבור חלק מהגברים אשר מעריכים לא נכון כיצד זקנו יגדל ואז ייאלצו לגדל אזור שאותו חתחו או גילחו.

אם אחרי החודש הראשון, אתה עדיין שם לב לטלאים בוהקים או חוסר צפיפות באזורים מסוימים, יתכן שתצטרך לתת לו קצת עזרה נוספת. עם זאת יש חדשות טובות. אם אתה מתקשה לגדל זקן מלא בקלות, רוב הסיכויים שלא תצטרך לדאוג להתקרחות. מחקרים הראו כי מרבית הגברים המגדלים בקלות זקן מגיל צעיר נוטים להתקרחות גברית יותר מגברים המתקשים לגדל זקן.

כיצד לעזור לזקן שלך לגדול

אז איך מגדלים זקן שמקשה לך? בואו ננפץ מיתוסים ! 

 • הזקן שלך לא צומח לאט
 • הזקן שלך למעשה צומח באותה קצב כמו כל גבר אחר.
 • הטלאים בזקן נגרמים על ידי עובי, ולא אורך
 • ישנן שתי תכונות הגורמות לזקנים מסוימים להראות צפופים יותר ואחרים להיראות מגושמים.

עוד קצת ... 

 • אם יש לך שיער בהיר יותר, הוא כמעט תמיד ייראה רזה יותר ממישהו עם שיער כהה.
 • כמו השיער שעל ראשך, שיער הפנים יכול להיות עבה או דק, ושיער פנים עבה תמיד נראה מלא יותר.
 • עובדה: אינך יכול לגרום לזקן שלך לצמוח מהר יותר, אך אתה יכול לגרום לשיער להופיע או אפילו להתעבה.

טיפים 

התחל לקצץ לאחר כארבעה שבועות להלן מספר טריקים וטיפים:

אל תגלח את הזקן - גילוח זקן אינו גורם לו לצמוח לאחור או להיות מהיר יותר. הדרך היחידה לגדל זקן מלכותי היא למעשה התחייבות לתת לו לגדול. תגיע לשם.

אורך חיים ספורטיבי - פעילות גופנית וירידה במשקל מעלה את הטסטוסטרון ואת זרימת הדם אשר לשניהם השפעה עצומה על צמיחת שיער הפנים. אימונים קצרים אך אינטנסיביים יגרמו לטסטוסטרון להתגבר מהר יותר וגם ימנעו את ירידתו. גידול הטסטוסטרון והזקן הולכים יד ביד, אז פנו לחדר הכושר כדי לראות גידול זקן עבה יותר.

איך לגדל זקן מהר 

איך לגדל זקן מהר יותר אם אתה מתבגר

כאמור, זמן וסבלנות הם שני דברים חיוניים במסע הזקן של כל אדם. זו הסיבה שבני נוער נאבקים במיוחד בכל מה שקשור לגידול זקן.

כשאתה בן 14, 16 או 18, סבלנות היא הדבר היחיד שתמיד חסר לך. כל מה שאתה רוצה זה שזקנו יגדל מהר יותר, או אם יתאפשר מיד. עם זאת, לא כך הדברים קורים. קצב גידול הזקן שונה עבור כל גבר, ממש כמו שכולם פוגעים בגיל ההתבגרות בזמנים שונים.

בזמן גיל ההתבגרות, בני נוער מסוימים עשויים להבחין במספר שערות פנים שצומחות על פניהם. אז הם יתחילו לשאול שאלות כיצד לגרום לזקן שלהם לצמוח מהר יותר. עם זאת, זקנך יתחיל לגדול יותר כשאתה בין 18-20. ואז, שוב, זה לא קורה לכולם.

אולי אתה פורח מאוחר, ותצטרך לחכות שהזקן שלך יגדל מהר יותר ויעבה עוד כמה שנים.בינתיים, עליכם לגדל את מה שיש לכם עכשיו. אולי יש לך שיער פנים על הסנטר או סתם שפם בלי זקן. וזה בסדר.

אתה יכול לגדל זקן תיש או לעצב את השפם שלך עם צמיחתם. המפתח כאן הוא לעבוד עם מה שיש לך כרגע, על ידי גזירה וגילוח של האזורים הצומחים או שאינך מרוצה מהם. 

זה נורמלי לרצות לגדל את זקננו מהר יותר כשאתה מתבגר, אם כי חשוב לזכור איך הדברים עובדים. עם זאת, אין קסמים שיכולים להצמיח את זקננו בעובי ובמהירות יותר בגיל צעיר. אין דבר כזה גם כשאתה מבוגר.

לא משנה מה הגיל, המרכיב הקריטי בגידול זקן הוא תמיד סבלנות, וטיפול נאות בינתיים. אל תתייאש אם הזקן שלך לא גדל מהר ככל שאתה רוצה, פשוט עקוב אחר כמה מהצעדים הפשוטים האלה כיצד לגדל זקן מהר יותר ולהישאר מחויב לתהליך.

שלב 1: טיפול בגופך

הסיבה לכך שחשוב כל כך לטפל בגוף היא מכיוון שמצב שיער הפנים שלך נמצא בקשר ישיר לבריאות הגוף. התחל באכילת אוכלים נוספים העשירים בחלבונים כמו שעועית, ביצים ודגים. מתח הוא רוצח בכל הקשור לצמיחת שיער, מה שמוביל לנשירת שיער אצל גברים רבים.

להפחית את הלחץ בחיים שלך על ידי פעילות גופנית יותר ו מקבל שנת לילה מלאה בכל לילה . פעילות גופנית תשפר את זרימת הדם בגוף, שתעזור לקידום צמיחת שיער בפנים.

השתמש בקבוק פילינג או במכשיר שיפשוף פנים פעם בשבוע בכדי להסיר את התאים המתים על הפנים. זה יעזור לעורר צמיחת שיער חדש. נסו להקפיד על נקודה בכל יום לשמור על פנים נקיות ככל האפשר, שטפו במים חמים וסבון עדין  לפחות בכל בוקר וערב. עור הפנים הנקי מעודד שערות קטנטנות לצמוח.

קחו בחשבון ששום דבר לא מכה בהרגלי אכילה מעוגלים ובריאים. מזון ברשימה שלהלן מובטח לקדם צמיחת שיער מהירה.

מזונות שיעזרו לכם לגדל את הזקן

 • חלבונים: עופות (תרנגולות, תרנגולי הודו, אווזים, ברווזים ..), ביצים, דגים, בשר אדום, שעועית, יוגורט, חלב, גבינה.
 • אגוזים וזרעים: שקדים, אגוזי מלך, בוטנים, קשיו, אגוזי לוז, פיסטוקים, זרעי חמניות, זרעי פשתן.
 • פירות: תפוחים, תפוזים, אוכמניות, תותים, ענבים, פפאיות, לימונים, לימונים, קיווי, רימון, אבוקדו, אננס.
 • ירקות: כרוב, חסה, קולרים, תרד, ברוקולי, קייל, נבטי ברוסלים.

שלב 2: התחייבות לתהליך

אחת הסיבות לכך שגברים רבים נאבקים לגדל זקן במהירות היא לרוב הם מוותרים בדיוק בנקודה בה מתקדמת.

כשאתה מנסה לגדל זקן זה במהירות, תגיע תקופה בה העור יתגרד עד לנקודה שאתה מגרד את זקנו ביום ובלילה. אי נוחות זו היא בדרך כלל כאשר מי שאינו רציני בגידול זקן פשוט מגלח אותו מייד. כדי שהזקן יגדל פנימה, אתה צריך להיות מוכן לאפשר לפחות ארבעה שבועות שהשערות יצמחו.

התבונן במאה הימים הראשונים של זמן גידול הזקן:

 • במהלך ארבעת השבועות האלה אתה עובר תקופות רבות של גירוד בלתי נשלט .
 • אם תמנעו מהפיתוי הזה לגלח אותו כאשר הגירוד הופך לבלתי נסבל, תגיעו לנקודה בה השערות יתרככו והגרד ישכך.
 • ברגע ששיער הפנים יתרכך , הצמיחה תהיה פחות מעצבנת.

שלב 3: מינרלים וויטמינים

מינרלים וויטמינים

בנוסף לאכילה טובה יותר, תוכלו לעזור לזקן שלכם לצמוח מהר יותר על ידי השלמת התזונה במינרלים וויטמינים המתאימים לכם .

שוחח עם הרופא שלך על נטילת לפחות 2 מ"ג ויטמין B בכל יום. אנו ממליצים: ויטמין B בעל עוצמה גבוהה על ידי מחקרי ספורט, תוסף זה זמין אצלנו באתר ויעזור להגדיל הן את צמיחת הציפורניים והן את שיער הפנים שלך.

התחל לשלב בתזונה שלך יותר ירקות ופירות, הם עשירים במינרלים וויטמינים שהשיער זקוק להם כדי לצמוח מהר יותר. ללא חומרים מזינים מתאימים בגופך, אתה מתחיל להאט את ייצור השיער.

בחן את הגדלת הצריכה היומית שלך של ויטמין B6, בטא-קרוטן, ויטמין C, שמן זרעי פשתן, ויטמין E וסרפד (אנו מציעים ליטול מולטי ויטמין איכותי - מולטי ויטמין אחד לגברים ). במאמץ שלך לגדל את זקנו במהירות רבה יותר, אל תגזימי עם תוספי מזון אלה. שוחח עם הרופא שלך והסביר להם מי אתה לוקח כדי שהם יוכלו לעבוד איתך כדי ליצור שגרת תוספים מעוגלת ובטוחה.

שלב 4: השארת הזקן לבד

במהלך החודש הראשון של הניסיון לגדל את זקנך, אתה תגלה שהוא נראה כמו יער פראי שצומח על פניך. זה כאשר אתה מתכוון לרצות לקצץ אותו ולהתחיל לעצב אותו כך שייראה נקי יותר. לקבלת התוצאות הטובות ביותר אנו מציעים כלי לעיצוב זקן לפי צורה.

קשה ככל שיהיה בשבועות הראשונים הללו, עליכם לעמוד בפני הדחף לבצע טיפוח כלשהו בשיער. לא לקצץ, לא לעצב ולא לחתוך אף שערות בזקן. קשה ככל שיהיה זה להבין, הזקן הולך לצמוח מהר יותר אם אתה פשוט יכול להשאיר אותו לבד. ברגע שתגיעו לסימן 4 - 6 שבועות, תוכלו להתחיל לעצב ולנקות את האזור כמה שתרצו. תשכח מהסיפור של הנשים הישנות על גיזום השיער גורם לו להתעבה וכהה יותר ומהיר יותר.

נכון לעכשיו, יש אפס ראיות מדעיות התומכות בטענות אלה. השיער הולך להיות נוקשה באותם שבועות ראשונים, אתה רק צריך לחכות עד לנקודה שהוא יתרכך, ואז אתה יכול לנקות אותו בכל דרך שתעדיף.

שלב 5: שתו יותר מים

לא רק גופך, אלא גם זקננו זקוק למים מספיק בכדי לצמוח מהר יותר ומלא. למרות שזה נשמע מובן מאליו, רוב הגברים מזניחים את זה ואינם שותים כראוי.

מים, יחד עם מינרלים, ויטמינים, ומזונות עשירים בחלבונים, חיוניים לזקן שלך לצמוח מהר יותר. לעומת זאת, מים לא מספיקים יגרמו לזקן שלך לגדול בקצב איטי יותר . זה קורה מכיוון שאתה לא שותה הרבה מים כמו שגופך זקוק לו, כמות הדם הזורמת לפנים שלך תקטן גם כן, והזקן שלך לא יגדל מהר.

שתו יותר מים - ללא הכמות הנכונה של מים בכל יום, התאים לא יתחדשו מהר ככל שהם צריכים מכיוון שהם לא יקבלו את החומרים המזינים הדרושים לשם כך. התוצאה היא זקן גס ויבש יותר שאינו יכול לצמוח מהר כמו שאתה רוצה. מדענים טוענים : שגבר מבוגר צריך לשתות כדי לגדל את זקנו מהר יותר.

שלב 6: תפסיק לעשן

למרות שהמדע לא גילה לחלוטין את כל ההשפעות שיש לעשן הסיגריות על גידול הזקן, יש כמה מסקנות עד כה. מתגלה שעישון משפיע על הזקן בדיוק כמו ההזדקנות. רק כמה סיגריות ביום שלא מצליחות זרימת דם תקינה לשורש השיער.

בדרך זו תאי שיער בפנים אינם מקבלים מספיק דם הדרוש לצמיחה בריאה, והתוצאה היא זקן שגדל איטי או כלל לא. בכך שתרגיש שאתה צרכת מספיק מזון, גם אם לא עשית, עישון ימנע ממך ליטול את הוויטמינים והמינרלים שנמצאים במזון, אותם אתה צריך לגדל את זקנו מהר יותר. וככה זה לא מספיק, עישון באופן קבוע יכול לגרום לזקן שלך להיות אפור בטרם עת . שלב את זה עם הזקן שלך לא גדל מספיק מהר, ותחשוב פעמיים לפני שתעשן סיגריה נוספת אם אתה רוצה שהזקן שלך יגדל מהר יותר.

שלב 7: לחות וניקיון של הזקן שלך

שמירה על עור וזקן נקיים ולחים, לא רק שתגרום לזקן להיראות מלא יותר לאורך זמן, אלא שהוא גם יצמח מהר יותר. שמן זקן המיוצר עם מרכיבים טבעיים יבטיח כי זקנך אינו יבש או מגורה. זקן יבש ופריך צפוי להישבר. מה גם שאתה יכול לחוות קצוות מפוצלים , מה שמביא ברוב המקרים לפגיעה בזקן. עם זאת, עם כל כך הרבה שמני זקן בימינו, אתה עלול למצוא את עצמך מבולבל כשאתה בוחר נכון. אחרי הכל, לא כולם באיכות זהה.

אנו ממליצים רק על השמן האיכותי ביותר שניתן להשיג אצלנו באתר. כמה מחקרים מראים שמוצרים עם אקליפטוס יכולים לעזור לגדל זקן מהר יותר מהאחרים.

שלב 8: הטיפול בזקן שמפו ומרכך 

טיפוח זקן ע״י ושמפו ומרכך הולכים יד ביד. הדרך הטובה ביותר לשלב אותם היא קודם לשטוף את זקנך עם שמפו זקן.

עדיף לבחור שמפו זקן המיוצר משמן עץ התה מכיוון שהוכח ששמן עץ התה מסיר הצטברות עור מת ושמן ומונע שערות פנים חנקות וקשקשים. (המועדף עלינו הוא שמפו לגידול זקן ועיבוי זקן ). אחרי השמפו הגיע הזמן למרוח איזה מרכך זקן טוב. השימוש בשמפו בלבד יכול לגרום לזקן שלך להיות שביר יותר, לכן המרכך יסייע לשיער הפנים שלך להיות רך ובריא יותר, ויסייע לזקן שלך לצמוח מהר יותר. 

שלב 9: פילינג עור פנים וזקן

תאים מתים על הפנים שלך לעיתים קרובות מגבילים את צמיחתו של זקן חדש. על ידי קרצוף ושטיפה של העור והזקן שלך עם סבון עדין ומים חמים לפחות פעם בשבוע, תסיר תאים אלה ובכך תעזור לשערות פנים חדשות לצמוח מהר יותר. לאחר מכן, מרח את שמן הזקן שלך ועסה אותו היטב בעור ובזקן שלך. עיסוי ישפר את זרימת הדם וזה יעזור לזקן שלך לצמוח מהר יותר.

שלב 10: תפסיק לשחק עם הזקן ללא הפסקה

רעיונות נולדים לרוב מליטוף זקן. אבל ללטף את זקנו מדי פעם זה דבר אחד, ותמיד לתפוס ולבחור בו משהו אחר לגמרי. אם אתה תמיד מורט את זקנך, אתה עלול לחוות בקרוב שערות הפנים שלך נושרות, וגורמות לגדילה לא טבעיית. יש גברים שאינם תופסים את זקנם, אך במקום זאת הם מסרקים את הזקן לעיתים קרובות יותר מהנדרש. לרוב מספיק פעם עד פעמיים ביום.

הבחירה שלנו למסרק שבחרנו עבורך באתר. באחד מהמקרים האלה אתה לא עוזר לזקן שלך לצמוח מהר יותר. למעשה, אתה עושה את ההיפך. אם אתה באמת רוצה שהזקן שלך יגדל מהר יותר, פשוט עזוב אותו לבד.

שלב 11: אל תיפול למיתוסים על טיפוח זקן נפוצים

הגילוח לא גורם לזקן שלך לצמוח מהר יותר. הנה, אמרנו את זה.

אל תיפול למיתוסים מטפחים בזקן

 • אינך יכול להסיר את זקנך לחלוטין ובו בזמן לצפות שהוא יגדל מהר יותר.
 • מיתוסים אחרים קשורים רבות למוצרים שמבטיחים גידול זקן מהיר יותר. שוב, זה לא קיים! אין כדור שאתה יכול פשוט לבלוע ולגדל את זקנו מהר יותר. לרוב, מוצרים שמבטיחים גידול זקן מיידי הם שמני גידול זקן וריסוסים של גידול זקן. שני אלה לא עובדים כלל! שמן זקן אכן מביא יתרונות רבים, אך גידול הזקן שלך הוא לא אחד מהם.

מקורות מידע למאמר : 

מקור 1 

כל המידע שנרשם הוא המלצה בלבד, לכל שאלה מקצועית ניתן לפנות לרופא שמכיר אותכם טוב יותר . האחריות על ביצוע הפעולות הוא ע״י המשתמש בלבד,אתרנו לא יהיה אחראי על שימוש או אי שימוש מהתוכן הנ״ל . אתרנו לא אחראי על המידע שמופיע בסרטונים, הסרטונים הם ממקורות סופר איכותיים ואפילו שם יכול לפול איזה טעות או אי הבנה . על המשתמש לקחת את האחריות . כמו כן תמיד מומלץ לראות את מרכיבי המוצר לפני שהוא משתמש בהם. 

מה דעתכם על המאמר?
thumbs-up3 3
thumbs-down3 0
תגובות

© 2020 יוקאר פארם בע”מ. כל הזכויות שמורות.