cross2
שירות ותמיכת לקוחות

מהו האתר ומי אתם?

מהו האתר הזה ומי זה Ucare? 

מזה השאלות האלו ולמה הם נועדו? 
אוסף השאלות האלו הם השאלות הכי חשובות שצריך לשאול כדי לדעת כמה שיותר מידע עלינו, שימוש באתרנו, מה עושים במצבים מסוימים ואיך אנחנו מספקים עבורך את השירות הטוב ביותר.  

מי אנחנו? למה לא שמעת עלינו עד היום? 
אנחנו חברת ucare, אתר קניות אונליין שמתעסק במוצרי פארם, טואלטיקה, קוסמטיקה טיפוח ויופי. מנסים להביא לכם את המחירים הטובים ביותר כדי להילחם ביוקר המחיה. אבל יש דברים שהם מעבר למחיר, חשוב לנו להיות מעורבים חברתית. לכן בנינו מערכת באתר המאפשרת צבירת נקודות והמרתן לתרומה כמוצר. כמו כן, נושא של מודעות לסביבה שלנו חשובה לא פחות, בקשר לזה אנחנו מארגנים אירועים כמו: ניקוי חופים, ונותנים לכם טיפים לחיי היום-יום.

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מאמרים בנושאים מגוונים. ברצוננו להביא לכם את התוכן הרלוונטי ביותר. בדרך הצנועה שלנו אנחנו מנסים לשפר כמה שאפשר את המחר. 

אנחנו כאן כדי לספק לך שירות (חברה קטנה שמדברת בגובה העיניים), חברת יוקאר נוסדה בינואר 2019 לכן עדיין לא שמעת עלינו. תמיד נשמח לשמוע הצעות מכם! צרו איתנו קשר בטלפון: 0584502290  

האתר הישראלי ואיפה הוא יושב?
האתר ישראלי והחברה שלנו ישראלית, אנחנו יושבים ברחוב המלאכה 19 פארק אפק ראש העין, קומת קרקע כניסה A, דלת ראשונה מימין.  

מי הם המייסדים של ucare.co.il?
המייסדים הם ברנדט ודונאל, בעלי החברה. יזמים צעירים שמנסים לשפר את חווית קנייה המקוונת שלך ולהעניק לך ערך מוסף.

איך צוברים נקודות?

לאחר כל רכישה מתווספים לחשבון האישי שלך נקודות שאותן ניתן להמיר לקנייה הבאה או ניתן להמיר אותן כתרומה בצורה של מוצר. כל שקל 1 שהוצאת באתר במהלך הרכישה שווה ל-10 נקודות. כל 1000 נקודות שצברת שוות לערך של 1 ש"ח.

עבור חברת Ucare מעורבות חברתית חשובה ונחוצה, כל אחד מאיתנו יכול לעשות משהו קטן וטוב למען האחר. חברת Ucare בנתה מערכת שבה כל קנייה מקנה למשתמש נקודות, שאותן יוכל להמיר לתרומה בצורה של מוצר. המוצרים האלה יגיעו לאוכלוסיות החלשות דרך עמותות.
ואם את/ה מחליט/ה להמיר את הנקודות מהחשבון שלך באתר לתרומה, אז כל 1000 נקודות שצברת שוות לערך של 2 ש"ח.

אם לא הבנת איך זה עובד שלח לנו מייל ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. או ניתן להתקשר אלינו למספר: 0584502290

איך ניתן לדעת שבטוח לערוך קניות באתר שלכם? 
באתרנו מותקנות מערכות אבטחה ssl ראה בשורת האתר משמאל מנעול סגור,שקיפות ואמינות הם נר לרגלנו, מערכת הסליקה היא עם חברת maxx (לשעבר לאומי קארד). אצלנו לא נשמרים פרטי האשראי ואנו פועלים לפי החוקים הבינלאומיים למען אבטחת מידע.  

ממתי אתם קיימים? 
משנת 2019 ,ובזכותך נשאר עוד שנים רבות. 

זמני פעילות ,חופשות וחגים? 
כדאי להתעדכן ע״י עמוד הפייסבוק והאתר לגבי זמני פעילות חופשות וחגים. 

כמובן שאנחנו מעדכנים על מועדים. 

יש לכם רשתות חברתיות שאפשר לראות פעילות? 
כמובן אנחנו פועלים בכמה מישורים, אינסטגרם בקישור הזה, פייסבוק בקישור הזה

כיצד ניתן לקבל מידע כללי עליכם? 
כל המידע נמצא פה בשאלות תשובות ובאתרנו, כמו כן ניתן לראות עוד מידע ברשם החברות ומשרד הבריאות. אם עדיין חסר לך מידע ניתן לפנות עלינו במייל או בטלפון. 

האם הקנייה באתר מאובטחת? 
כן, הקניה באתר מאובטחת ע״י חומות אבטחה של השרתים בישראל ומערכות מונעות פריצה, אנחנו בין האתרים הבודדים בישראל שכל המידע וכל חומות האבטחה יושבים על שרתים עם בקרת אבטחה 24/7 . 

מהו אות הכבוד של ucare ?
אות הכבוד של חברת ucare הוא סימון של הגולשים עם כמות הפעילות וחוות דעת על מוצרים, המערכת פועלת אוטומטית ע״י כמות השתתפות מהזמן הפנוי שלך, דבר שעוזר למשתמשים אחרים וכמובן שגורם לך להרוויח פינוקים.

האם מאמר זה עזר לכם?
thumbs-up3 12
thumbs-down3 2

© 2020 יוקאר פארם בע”מ. כל הזכויות שמורות.