cross2

פורטל התוכן / הורות ותינוקות

הורות ותינוקות

מאמרים סופר איכותיים בנושאי הורות ותינוקות שישדרגו לכם את החיים. אנחנו לא נבזבז את הזמן שלך על תוכן שלא יהיה שווה לקרוא עליו .

 אחסון חלב אם - כל הפתרונות שצריך במקום אחד

אחסון חלב אם - כל הפתרונות שצריך במקום אחד

אחסון חלב אם הוא יכול להיות מבלבל. פעלו לפי הטיפים המעשיים הבאים לבחירת מכלים, הקפאת חלב אם, הפשרת חלב אם ועוד. אם את מניקה וחוזרת לעבודה או מחפשת גמישות רבה יותר, את בטח שוקלת להשתמש במשאבת חלב. וברגע שתתחיל לשאוב, חשוב לדעת לאחסן בבטחה את החלב המובע שלך.

מוצרים הכרחיים לקראת הלידה

מוצרים הכרחיים לקראת הלידה

על ההורים להיערך לקראת המאורע המרגש בו יגיח ילדם לאוויר העולם בלא מעט דרכים. אי אפשר שלא להזכיר את הרכישה של מוצרים חיוניים שישמשו אותם לקראת הלידה, במהלכה וכמובן שגם בחודשים הראשונים לחייו של התינוק. אבל מהם באמת המוצרים שאסור לוותר עליהם, ואילו מוצרים מנגד מומלצים פחות או אפילו מהווים בזבוז כספים של ממש? המאמר הבא ינסה לעשות לכן קצת סדר בבלאגן.

חזיית שאיבה - יתרונות וטיפים שיעשו לך את החיים קלים 

חזיית שאיבה - יתרונות וטיפים שיעשו לך את החיים קלים 

חזיית שאיבה פותחה במיוחד עבור שימוש בידיים חופשיות בעת שאיבת חלב אם. החזיה היא פתרון קל ונוח לשאיבה בידיים חופשיות. חזיית הסטרפלס המיוחדת כוללת  רוכסן קדמי ללבישה קלה ומהירה. חזיית הסטרפלס Easy Expression של Medela משאירה את ידייך פנויות, ואת יכולה לעשות דברים אחרים תוך כדי שאיבה.

יתרונות במשטח החתלה

יתרונות במשטח החתלה

אוטוטו אמור להיוולד לכם תינוק חדש שיצטרף למשפחה, מאורע משמח זה מצריך קניית מוצרים שונים לרך הנולד. מעבר לקניית סלקל, מיטה, בגדים, עגלה וצעצועים, ישנו מוצר אחד שאתם חייבים לרכוש ושיקל עליכם בעת החלפת החיתול לתינוק, מוצר זה הינו משטח החתלה. באמצעות משטח זה תוכלו להחליף בקלות וביעילות את החיתול לתינוק מבלי לחוש בכאבי גב בעת ההתכופפות לעברו.

מוצרים שצריך - הכנות לקראת לידה

מוצרים שצריך - הכנות לקראת לידה

האישה הממוצעת דואגת לרכוש שורה ארוכה של מוצרים שמלווים אותה במהלך חודשי ההריון, מוצרים שעשויים להשתנות ככל שההריון מתפתח והלידה מתקרבת. החודשים האחרונים של ההריון הם עמוסים בלחצים ובחששות, בהם נדרשת רכישה של כמה מוצרים הכרחיים. אז מהם המוצרים שעשויים להקל על האישה, או אפילו להגדיל את הסיכויים לכך שההריון יסתיים על הצד הטוב ביותר האפשרי?

הריון ושוקולד - טוב או רע? מה שבטוח טעים

הריון ושוקולד - טוב או רע? מה שבטוח טעים

מה אנחנו יודעים בשלב זה על השפעתו של השוקולד ועל אישה בהריון, האם השוקולד עובר לעובר ? ומדוע כדאי לאכול שוקולד בהריון?  האם השוקולד עובר בחלב אם ומהן ההנחיות לנשים מיניקות?

מוצרים שצריך בתחילת ההריון

מוצרים שצריך בתחילת ההריון

תחילת ההריון היא תקופה מרגשת בכל קנה מידה. זוהי תקופה שעמוסה בלבטים ובחששות, במיוחד (אבל לא רק) בהריון הראשון. האישה ההרה ומשפחתה נחושים לעשות את כל הדרוש כדי להגדיל את הסיכויים לכך שההריון יתחיל על הצד הטוב ביותר, עם הבנייה של התשתיות הנדרשות עבור העובר והתפתחות תקינה שלו לקראת השלבים הבאים. 

מה אסור לעשות בהריון? כולל טיפים

מה אסור לעשות בהריון? כולל טיפים

חודשי ההריון הם תקופה מורכבת ועמוסת לחצים. האישה הממוצעת חרדה לגורל ההריון והעובר שלה, תוך הקפדה יתרה על אורח חיים בריא ותקין ככל האפשר. אחד ההיבטים החשובים של כך הוא שבמהלך חודשי ההריון יש פעולות שמומלץ מאוד להימנע מהן, ואחרות שאסור לעשות בתכלית האיסור. במאמר הבא נציג בפניכם את האיסורים המרכזיים של חודשי ההריון.

כיצד להיערך לילד ראשון? תינוק ראשון

כיצד להיערך לילד ראשון? תינוק ראשון

ההתרגשות והלחצים עולים ככל שמועד הלידה המשוער מתקרב לו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בילד ראשון המתווסף למשפחה. זוהי תקופה של אי ודאות וחוסר ניסיון, הבאים לידי ביטוי בכמה שאלות מרכזיות ששואלים כמעט תמיד ההורים המיועדים: כיצד בדיוק הם יכולים להיערך בצורה הטובה ביותר לשינוי המיוחל שהם עתידים לחוות ממש בקרוב? מה חשוב לעשות, וממה כדאי להימנע?

איך להיכנס להריון ? מיתוסים ואמיתות

איך להיכנס להריון ? מיתוסים ואמיתות

אם יש נושא לגביו מספר המיתוסים הוא רחב במיוחד, יהיה זה בוודאי הנושא של הריון. לא קשה להבין מדוע: עם כל ההתפתחות הרפואית והידע הקיים לגבי ההריון, עדיין רבים מתייחסים אליו בתור נס משמיים. המנגנון המסביר באילו מצבים האישה עשויה להיכנס להריון אינו בהכרח ברור, מה גם שהוא תלוי בתהליכים המתרחשים בתוככי גופה ולא בהכרח ידועים. וכמובן, זוהי אחת הסוגיות שהתשובה לה תשפיע על חייה של האישה והקרובים לה יותר מכל. 

צילומי הריון - המזכרת הכי טובה מתקופת ההריון

צילומי הריון - המזכרת הכי טובה מתקופת ההריון

חודשי ההריון הם תקופה מורכבת, עמוסת לחצים, אבל גם אחת המופלאות והמרגשות ביותר בחייה של האישה. נשים רבות מעוניינות במזכרת מהתקופה הזו, שתציג לראווה גם את השינויים המשמעותיים שעובר הגוף שלהן במהלך תשעת חודשי ההריון ובעיקר תחזיר אותן תמיד לתקופה. צילומי הריון הם המזכרת הזו בדיוק.

פריחה אצל תינוקות – המדריך המלא

פריחה אצל תינוקות – המדריך המלא

פריחה בעור היא הופעה של פצעים על עורו של התינוק, ולרוב סימניה הם שינוי בצבע ובמרקם העור במיקום מסוים בגופו של התינוק או בכל הגוף – במידה והפריחה היא מפושטת. בגלל שעורו של התינוק הוא רגיש מאוד, הפריחה עלולה להופיע כתוצאה מסיבות שונות – חום, חשיפה לכימיקלים, אלרגיות, חיכוך, סוג בד ועוד.

המחזור מתעכב? מתי לבדוק אם אני בהריון?

המחזור מתעכב? מתי לבדוק אם אני בהריון?

בדיקת ההריון הביתית היא אחת הבדיקות היותר מרגשות שאישה יכולה לבצע בחייה. מדובר בבדיקה הנמשכת דקות ספורות בלבד, ולפעמים גם אינה חד משמעית בשלב הראשון, אולם ביצוע שלה עשוי לספק תשובה לשאלת מיליון הדולר:

האם אני בהריון? סימנים מקדימים שיעידו ש(אולי) את בהריון

האם אני בהריון? סימנים מקדימים שיעידו ש(אולי) את בהריון

אישה אשר מעוניינת להיכנס להריון, או כזו שחושדת שהיא עשויה להרות עקב קיום יחסי מין (בעיקר לא מוגנים), מוצאת עצמה בתקופה של חוסר ודאות.  במהלך אותה תקופה, שעשויה להימשך כמה ימים עד שבועות, היא מנסה לאתר את כל אותם סימנים שעשויים להצביע על כך שהיא נכנסה להריון. 

בדיקות הריון: סקירה מקיפה על כל הבדיקות לפי חודשים

בדיקות הריון: סקירה מקיפה על כל הבדיקות לפי חודשים

תקופת ההריון היא מרגשת, אבל גם כרוכה בלא מעט חששות ודאגות, במיוחד של האם הנושאת את התינוק. האישה הממוצעת חרדה לבריאות העובר שלה ולבריאותה שלה, ותרצה בוודאי לדעת שההריון מתקדם כשורה.  החדשות המעודדות הן שבמהלך ההריון, וגם לפניו, מתבצעות מגוון בדיקות שאמורות לספק תשובות לשאלות האלה בדיוק.  בכתבה הבאה נציג בפניכם על קצה המזלג את הבדיקות העיקריות, בחלוקה מתבקשת על פי שלבי ההריון השונים.

מערכת הזנה משלימה מדלה  sns צינורית הנקה הוראות שימוש

מערכת הזנה משלימה מדלה  sns צינורית הנקה הוראות שימוש

מערכת הנקה משלימה ( צינורית הנקה ) או בשם העולמי שלה  (SNS ( Supplemental Nursing System  מיועדת להזנת תינוקות יחד עם תוספות על השד. בצורה זו ניתן לחקות את פעולת ההנקה. מערכת ההנקה המשלימה מעוצבת כך שהיא מגבירה את הספקת החלב של האם ע״י עידוד התינוק ליניקה נכונה.

© 2020 יוקאר פארם בע”מ. כל הזכויות שמורות.